top strony do ćwiczenia gramatyki online

Dla ucznia i lektora: top strony do ćwiczenia gramatyki online.

Szukasz zadań, żeby poćwiczyć gramatykę? A może jesteś lektorem, który potrzebuje szybko znaleźć jakieś ćwiczenia w czasie zajęć? Jeśli tak, poniżej znajdziesz linki do pięciu stron ze sporą ilością zadań gramatycznych.

Top strony do ćwiczenia gramatyki:

1.Agenda webhttps://agendaweb.org/

Moja ulubiona strona. Wyorzystuję ją zwłaszcza wtedy, gdy w czasie korepetycju potrzebuję szybko znaleźć jakieś ćwiczenia na gramatykę. Znajdziesz tu całe mnóstwo ćwiczeń gramatycznych na wszystkich poziomach. Strona zbiera w jednym miejscu linki do wielu serwisów z ćwiczeniami. Wystarczy w google wpisać zagadnienie gramatyczne i do tego dodać agenda web i dostajemy dostęp do całej masy ćwiczeń.

2.English hilfen – https://www.englisch-hilfen.de/en/exercises_list/alle_grammar.htm

Znajdziesz tu spory wybór ćwiczeń na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Przejrzysta lista ćwiczeń pozwala łatwo znaleźć to czego potrzebujesz. W sekcji “grammar explanations” znajdziesz także przejrzyste objaśnienia gramatyczne.

3.Perfect English grammar – https://www.perfect-english-grammar.com/grammar-exercises.html

Kolejna strona ze sporą ilością ćwiczeń na poziomie do średniozaawansowanego włącznie. Oprócz darmowych ćwiczeń znajdziesz też płatne kursy z większą ilością ćwiczeń.

4.Szlifuj swój angielski – https://www.ang.pl/cwiczenia

Duży wybór ćwiczeń na czasy, części mowy oraz konstrukcje językowe. Poziom ćwiczeń raczej nie przekracza poziomu średniozaawansowanego.

5.English grammar – https://www.english-grammar.at/

Oprócz ćwiczeń na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym, znajdziesz tu także ćwiczenia na poziomie zaawansowanym.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.